ramka_2010_2011.bmp

 

 

 

 

 

O SZKOLE

INICIO

O KURSACH

CURSOS

CENY

PRECIOS

OPRÓCZ LEKCJI ACTIVIDADES

KONTAKT

CONTACTO

TŁUMACZENIA

TRADUCCIÓN

TEST UMIEJĘTNOŚCI

TEST DE NIVEL

 

 

 

KONTAKT TEL: 511 765 350   

 

Dla kogo?     ¿Para quién?

Dla wszystkich, którzy uważają, że hiszpański to piękny język! Wybrane przeze mnie programy nauczania uwzględniają potrzeby osób planujących wyjazd do Hiszpanii w celach turystycznych, zawodowych oraz pasjonatów,  którzy uczą się po prostu dla przyjemności.  Naukę można zacząć od podstaw lub kontynuować na różnych poziomach zaawansowania.  Istnieją grupy dla dzieci (od 7 roku życia), młodzieży szkolnej oraz dorosłych. 

Z kim i gdzie?       ¿Con quién y dónde?

NATALIA NA ŁACE.JPGNazywam się Natalia Bregin-Dwulat.  Jestem magistrem filologii hiszpańskiej z dyplomem UAM w Poznaniu. Mieszkałam i studiowałam w Valladolid, stolicy Autonomicznej Wspólnoty Kastylii i Leon (Comunidad Autónoma de Castilla y León), mieście położonym ok. 200 km na północny zachód od Madrytu. Teraz mieszkam w Skórzewie, ale moje serce zostało w NAVA DEL REY, urokliwym kastylijskim miasteczku, z którego pochodzą moi przyjaciele z Hiszpanii. Gorąco polecam to miejsce tym, którzy chcieliby poznać prawdziwe życie Kastylijczyków, z dala od turystycznego zgiełku i komercji. Nava del Rey ma wiele uroku przez cały rok, ale szczególnie warto wpaść tam w czasie lokalnych świąt Novillos, między 6 a 10 września.

Wszystkie informacje na www.ayto-navadelrey.com  a poniżej kilka zdjęć z Navy.

Obraz 064_ 10%.jpg

Obraz 066 10%.jpg

IMG_4510 _10%.jpg

IMG_4535 10%.jpg

Obraz 075_10%

W ramach działalności gospodarczej prowadzę własną szkołę języka hiszpańskiego. Aktualnie zajęcia odbywają się w Skórzewie, Dąbrowie, Tarnowie Podgórnym i na Ławicy. Moi uczniowie, to młodzież ze szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i osoby dorosłe. Wszystkich łączy pasja do języka hiszpańskiego i miejsce zamieszkania. Dzięki szkole „hiszpan.com” mogą uczyć się języka bez uciążliwych dojazdów do centrum Poznania.

Serdecznie zapraszam wszystkich pasjonatów kultury i języka hiszpańskiego do nauki w szkole „hiszpan.com”.